Genel

2 Gece 3 gün

Gidiş – Dönüş Uçak Ulaşımı Dahil

Tur Tarihlerini Sorunuz.

TUR DETAYLARI

                                                            UÇAKLI KAPADOKYA TURU

1.Gün: İstanbul - Kayseri
Havaalanında randevu. Pegasus ile Kayseri’ye uçuş. Otele transfer ve yerleşme. Öğle yemeği serbest. Öğleden sonra ilk yürüyüş parkurumuz için hareket. Kapadokya bölgesinin merkezine hakim olan Bozdağ platosunun altındaki Güllüdere et Kızılçukur vadilerinin yürüyüşü, bu efsanevi vadiler pembe ve kızıl tonlarından ismini almaktadır. Gezimiz Zindanönü vadisi üzerinden tamamen kayalara gizli IX.yüzyıldan Aynal kilisesine kadar devam eder. Otele dönüş. Yemek ve konaklama otelde.

 2.Gün: Nevşehir - Ortahisar - Ihlara - Saratlı - Nevşehir.
Sabah saat 8.00 hareketle Ortahisar manzara molası ardından Ihlara vadisine hareket.  Selime köyünden başlayarak tüm Ihlara vadisi yürüyüşü (17 km). Yürüyüş sırasında Belisırma’da mola ve öğle yemeği sebest. Yürüyüş devamı ve Güzelyurt’tan çıkış. Saratlı yeraltı şehrinin gezisi. Nevşehir’e dönüş. Akşam yemeği  ve konaklama otelde.

 3.Gün: Nevşehir - Üçgüzeller - Dervent - Paşabağ - Kayseri - İstanbul
Sabah saat 8.00 hareketle Kapadokya bölgesinin sembolü Uçgüzeller peribacaları molası. Dervent ve Paşabağ vadilerinin doğal güzellikleri gezisi ve fotoğraf molalarının ardından Avanos’ta öğle yemeği serbest. Yemek sonrası çömlek imalatı gösterisi. Kayseri havaalanına hareket. Pegasus ile İstanbul’a uçuş.

 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Pegasus Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti
* Seçilen Otellerde 2 gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. otobüsler ile ulaşım
* Çevre gezileri
* 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
* Turizm Bakanlığı belgeli rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Müze ören yeri giriş ücretleri + Müzekart
* Öğle yemeği ve içecekler
* Tüm özel harcamalar
* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

OTOBÜSLER
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır.
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter - Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
27 kişiye kadar lüks Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
38 kişi ve üzeri Mercedes Travego - Tourismo - Mitsubishi Safir

GENEL ŞARTLAR
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Leyenda Tours misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

ÖDEME VE İADE ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.Ödemeler tek çekim kredi kartı mail order yolu ile veya size gönderilecek banka hesap numaralarına yatırmanız ile gerçekleşir.Konaklamalı turlarda tur hareket tarihinden 7 gün kala iptallerde tur ücretinin %50’si kesinti ile iade edilir. Günübirlik turlarda tur hareket tarihinden 1 gün kala iptallerde tur ücretinin %50 'si kesinti ile iade edilir. Uçaklı turlarda ise iptal-iade gerçekleşememektedir.

Turun tamamı Leyenda Tours tarafından gerçekleştirilmektedir. (TURSAB belge no: 4735)

 

Tur Programları

Ne yazık ki bu tur için bir tarih aralığı belirtilmemiş

Tur Ücretleri

İki Kişilik Odada Kişi Başı : 600 TL

Tek Kişilik Oda : 725 TL