Genel

26 Ekim / 29 Ekim Gidiş-Dönüş Uçak Dahil

TUR DETAYLARI

UKRAYNA HAVAYOLLARI İLE ODESSA TURU

İSTANBUL  –  ODESSA – İSTANBUL
Aktarmasız Direk Seferler
1.GÜN : İSTANBUL – ODESSA
Siz degerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dıs hatlar terminalinde 12.15 ’de  buluşma.Ukrayna Havayolları tarifeli seferi  PS 0718 saat 14.15 de  Odessa’ya  hareket. Saat 15:45’te Odesa ‘ya varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; şehrin en cazip yerlerini görebileceksiniz. Potemkin merdivenleri, Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiştir. Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Potemkin’in sıra dışı yapıtlarıdır. Buradan  Odessa’nın gezilmeye değer yerlerinden “Promorsk Bulvarı”ndan Odessa kentine doğru yürüyüş. Turun sonunda otelimize yerleşme . Akşam yemeği  serbest ve geceleme otelimizde.

2 .GÜN :  ODESSA  - AKKERMAN KALESİ – SHABO – ODESSA
Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz ile extra düzenlenecek olan Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası turuna gidiyoruz  .Akkerman Kalesi turu 13. ve 15. Yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Shabo Konyak Fabrikası Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküviler ile servis edilen 9 çeşit konyaktan tadabileceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. GÜN : ODESSA
Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz ile extra düzenlenecek olan yarım günlük Katakomb turuna gidiyoruz  Sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan katakombları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 100 km. civarındadır. Tur bitiminde Odessa ‘ya dönüş ve öğleden sonra odessa şehrini keşfetmek  için boş zaman .Akşam yemeği serbet ve geceleme otelimizde.

4.GÜN : ODESSA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman 09.15 de valizlerimiz ile birlikte Odessa Havaalanına transfer oluyoruz .Valiz ve bilet işlemlerinden sonra Ukrayna Havayollarının tarifeli seferi PS 0717 ile saat 11.45 de İstanbul’ a hareket , saat 13.15 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış.

Fiyata Dahil hizmetler ;
* Ukrayna Havayollarının tarifeli seferi ile istanbul - Odessa - istanbul
*3 gece 4 * Aleksandrovsky  BB  Hotel'de konaklama
* Geliş ve Dönüş transferleri
* 2 saat panoramik şehir turu
*Türkçe rehberlik

 Fiyata dahil olmayan ;
*Extra turlar
* Akşam yemekleri
* Yemeklerdeki içecekler
* Bahşişler

Not : Katılım Min 10 kişidir 

EXTRA TURLAR :Shabo Şarap Mahzeni ve Akkerman Şatosu turu (Ogle yemegi dahil) Kişi başı : 85 Euro 

Katakombes turu (2 saat civarı) 40 Euro 

GENEL ŞARTLAR
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Leyenda Tours misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

ÖDEME VE İADE ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.Ödemeler tek çekim kredi kartı mail order yolu ile veya size gönderilecek banka hesap numaralarına yatırmanız ile gerçekleşir.Konaklamalı turlarda tur hareket tarihinden 7 gün kala iptallerde tur ücretinin %50’si kesinti ile iade edilir. Günübirlik turlarda tur hareket tarihinden 1 gün kala iptallerde tur ücretinin %50 'si kesinti ile iade edilir. Uçaklı turlarda ise iptal-iade gerçekleşememektedir.

Turun tamamı Leyenda Tours tarafından gerçekleştirilmektedir. (TURSAB belge no: 4735)

 

Tur Programları

Ne yazık ki bu tur için bir tarih aralığı belirtilmemiş

Tur Ücretleri

KİŞİ BAŞI : 390 €