Genel

12 Kasım

TUR DETAYLARI

ÖLÜMSÜZ AĞAÇ ZEYTİN

ZEYTİN HASADI

1.Gün : Siz değerli misafirlerimizle belirlenen noktalarda buluşarak İznik’e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 1,5 saat sürecektir. Bizlere eşlik edecek zeytin ağaçları arasından hasat yapacağımız köye varıyoruz. Zeytin , zeytinyağın ve  zeytin ağacı hakkında bilgiler edindikten sonra , köy halkıyla zeytin hasadı zamanımız başlıyor. Bu güzel atmosferde hem doğayla içi içe , hem hoş vakit geçirerek zeytinlerimizi sepetimize koyuyoruz. Zeytin bahçesinde yaptığımız hasat sonrası , zeytinyağı fabrikasına doğru yol alıyoruz. Fabrikada hem zeytinlerin , hem de zeytinyağının tadına bakarak dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir. Hasat ve fabrika gezilerimizde sonra dünyada eşine az rastlanan ve bütünüyle “Açık Hava Müzesi “ olan tarihi ve antik şehir olan İznik ‘e gidiyoruz. Göl kenarındaki balık lokantalarında vereceğimiz serbest zaman ve İznik Gölü etrafında yapacağımız gezimizin ardından sırayla II. Eküminik konsilin yapıldığı Ayasofya (Orhan Camisi), Osmanlının tarihi çini fırınları, II. Murad Hamamı, I. Murad Hamamı (Kültür Merkezi), I. Murad çiniciler çarşısı, Roma yolu , Eşref Rumi Hazretleri Cami ve Türbesi, Hacı Özbek Camisi, İznik Yeşil Cami, İznik Müzesi (Nilüfer Hatun İmareti), Şeyh Kutbeddin Cami ve Türbesi, Lefke Kapı, şehir surları, antik su kanalı, Süleyman Paşa Medresesi, Roma tiyatrosu ‘ nu geziyoruz. Gezimizi tamamlayıp İstanbul ‘a dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Buluşma Noktaları:
İncirli Ömür Plaza Önü 07:00
Beşiktaş Dolmabahçe Önü 07:30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 08:00

Tur Ücretleri:
Kişi Başı: 100 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. otobüsler ile ulaşım
* Çevre gezileri
* 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
* Turizm Bakanlığı belgeli rehberlik hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Müze ören yeri giriş ücretleri + Müzekart
* Tüm özel harcamalar
* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
OTOBÜSLER
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır.
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter - Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
27 kişiye kadar lüks Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
38 kişi ve üzeri Mercedes Travego - Tourismo - Mitsubishi Safir
GENEL ŞARTLAR
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Leyenda Tours misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
ÖDEME VE İADE ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.Ödemeler tek çekim kredi kartı mail order yolu ile veya size gönderilecek banka hesap numaralarına yatırmanız ile gerçekleşir.Konaklamalı turlarda tur hareket tarihinden 7 gün kala iptallerde tur ücretinin %50’si kesinti ile iade edilir. Günübirlik turlarda tur hareket tarihinden 1 gün kala iptallerde tur ücretinin %50 'si kesinti ile iade edilir. Uçaklı turlarda ise iptal-iade gerçekleşememektedir.
Turun tamamı Leyenda Tours tarafından gerçekleştirilmektedir. (TURSAB belge no: 4735)

Tur Programları

Ne yazık ki bu tur için bir tarih aralığı belirtilmemiş

Tur Ücretleri

Kişi Başı: 100 TL