Genel

05 Mayıs – 07 Mayıs
2 Gece 3 Gündüz
Gidiş – Dönüş Otobüs Ulaşımı Dahil

TUR DETAYLARI

                                                          SİNOP TURU

1.Gün: İstanbul - Sinop
Siz değerli misafirlerimiz ile 07:30 Taksim Akm Önü, 08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkında buluşarak gezimize başlıyoruz. Kahvaltı için saat 09:00' da Hereke'de Kahvaltı Molası veriyoruz. Mola sonrasında Bolu - Gerede - Kastamonu - Abana güzergahını takip ederek güzel şehir Sinop'a ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme sonrası, serbest zaman akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün: Akliman, Hamsilos, Sinop Hapishanesi/Zindanı
Otelde alınan kahvaltının ardından önce Akiman ve Hamsilos koylarını göreceğiz, sonrasında Türkiye'nin en kuzeyindeki deniz feneri olan  İnce Burun Feneri ziyaret edilecek. Karadeniz'in muhteşem dalgaları ve eşsiz manzarasını arkamızda bırakarak Sinop'un dillere destan Sinop Hapishanesi/Zindanı ziyaret edilecek. Yoğun duygular içinde ayrılacağımız bu yerden sonra öğlen yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Karasu Deresi üzerinde bulunan irili ufaklı 28 Şelalenin oluşturduğu Tatlıca Takım Şelaleleri’ne hareketediyoruz. Burada sizlerle yürüyüşümüzü yaptıktan sonra şehre dönüş otelimizde istihrahat, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün: Sinop - Gerze - İstanbul
Kahvaltı sonrası çıkış işlemlerinin yapılmasının ardından Gerze'ye Hareket ediyoruz. Burada deniz kenarında vereceğimiz çay/kahve molasının ardından Boyabat- Tosya- Bolu güzergahı üzerinden İstanbul'a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi buluşma noktalarına bırakara vedalaşıyoruz.

 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. otobüsler ile ulaşım
* Çevre gezileri
* Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
* Turizm Bakanlığı belgeli rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Müze ören yeri giriş ücretleri + Müzekart
* 1. gün sabah kahvaltısı
* Öğle yemeği ve içecekler
* Tüm özel harcamalar
* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

OTOBÜSLER
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır.
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter - Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
27 kişiye kadar lüks Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
38 kişi ve üzeri Mercedes Travego - Tourismo - Mitsubishi Safir

GENEL ŞARTLAR
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Leyenda Tours misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

ÖDEME VE İADE ŞARTLARI
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.Ödemeler tek çekim kredi kartı mail order yolu ile veya size gönderilecek banka hesap numaralarına yatırmanız ile gerçekleşir.Konaklamalı turlarda tur hareket tarihinden 7 gün kala iptallerde tur ücretinin %50’si kesinti ile iade edilir. Günübirlik turlarda tur hareket tarihinden 1 gün kala iptallerde tur ücretinin %50 'si kesinti ile iade edilir. Uçaklı turlarda ise iptal-iade gerçekleşememektedir.

Turun tamamı Leyenda Tours tarafından gerçekleştirilmektedir. (TURSAB belge no: 4735)

 

 

Tur Programları

Ne yazık ki bu tur için bir tarih aralığı belirtilmemiş

Tur Ücretleri

İki Kişilik Odada Kişi Başı : 475 TL

Tek Kişilik Oda : 600 TL